ÇİN’DEN PENBİL’E İLGİ  
   
pendik kpss başvuru merkezi

Çin Halk Cumhuriyeti Milli Eğitiminden gelen 6 kişilik heyet, ülkemizde 100’e yakın özel ve kamu kurumunu ziyaret etti. Bunlardan biri de on binlerce kişiyi meslek ve kariyer sahibi yapan PENBİL Eğitim Kurumları olmuştur.

Penbil Eğitim Kurumları Kurum Müdürü Mehmet UZUN : “Çin Halk Cumhuriyeti’nden gelen heyetin İstanbul Anadolu yakasındaki özel öğretim kurumları arasında Penbil Eğitim Kurumlarını tercih ettiklerinden dolayı mutlu olduklarını ifade ederek Kurumun Ortaöğretim, Önlisans ve Lisans mezunlarının devlet kadrolarına memur ve öğretmen olmalarına yönelik KPSS sınavlarına hazırlık kursları, açıktan üniversiteye kayıt yaptıran adaylara yönelik Açıköğretim kursları, meslek edindirmeye yönelik, yabancı dil (İngilizce, Almanca) kursları; özel sektörde rahatlıkla iş bulma olanağı sağlayan mesleki alanda Bilgisayar işletmenlik, Bilgisayar Programcılığı, Muhasebe, AutoCAD, SolidWorks, Grafikerlik ve Web Tasarım kursları alanlarında 10-15 kişilik sınıflarda 2 aylık ve 4 aylık programlar dahilinde eğitim verdiklerini söyledi.”

Çin Halk Cumhuriyeti Milli Eğitim Heyeti Başkanı Müfettiş Zhang Xupei: “Ziyaret amaçlarını Haziran - Temmuz aylarında Türkiye’de yapılacak eğitim konusundaki incelemeler ve ziyaretler kapsamında 100’e yakın özel ve kamu kurumunu ziyaret ettik. İstanbul Anadolu yakasında özel öğretim kurumu PENBİL Eğitim Kurumlarını ziyaret etmekteki memnuniyetimizi ifade etmek isterim. Çin’de eğitim alanında % 90’ının özel öğretim kurumları tarafından, % 10’unun ise devlet kurumları tarafından 30–40 kişilik sınıflarda eğitim verildiğini dile getirerek, Türkiye ve Çin’in son yıllarda teknoloji olarak hızlı bir şekilde gelişmekte olduğunu dile getirerek, teknolojinin bu kadar ileri olduğu ülkemizde,  Türkiye’deki kadar alet ve donanıma sahip olmadığımızı da samimiyetle söyleyebilirim.” dedi.

pendik kpss başvuru merkezi
pendik kpss başvuru merkezleri

Ziyaretlerinden büyük bir memnuniyet duyduklarını belirten Penbil Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu Mehmet AYDOĞMUŞ: “Penbil Eğitim Kurumları olarak 1987’den bu yana on binlerce kişiyi meslek ve kariyer sahibi yapmış bir kurumuz. Ülkemize en iyi hizmeti vermek için akademisyen öğretim kadromuz ile eğitimlerimizi sürdürmekteyiz. Ayrıca Kartal-Yakacık’ta Hayat Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimizde özürlü çocuklarımızı sağlığına kavuşturup özürlü çocuklarımızın hayata mutlu bir şekilde devam etmelerini sağlamaktayız.” bilgisini vererek gelen heyete ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek ziyaret anısına teşekkür ve şükran plaketi takdim etti.

Çin Heyeti Başkanı Müfettiş Zhang Xupei de bu görüşme anısına Penbil Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet AYDOĞMUŞ’a Çin’e özgü ipekle işlenmiş el yapımı tablo hediye etti.

Heyet, daha sonra Hayat Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi İle Pendik Türk Telekom Teknik ve Eğitim Meslek Lisesini ziyaret ederek yetkilerle bilgi alışverişinde bulundular.

Çin Halk Cumhuriyeti Heyeti

Name

Unit

Position

Zhang Xupei

Zhejiang Provincial Education Department

Inspector

Ye Xiangqun

Supervision dep., Zhejiang Provincial Education Department

Section Chief

Liu Baojian

Teaching and Research Office, Zhejiang Provincial Education Department

Director

Lin Xiaoming

Education Bureau of Taizhou, Zhejiang Province

Bureau Chief

Zhou Long

Education Supervision dep., Huzhou Municipal People’s Government

Director

Wang Jiahua

Hangzhou Foreign Language school

English Teacher

 
Haber: pendiksonsoz.com
 
ZİYARET ANISI FOTOĞRAFLARI
 
Pendik KPSS Kursları
 
Pendik KPSS Kursları
 
pendik kpss başvuru merkezi
 
Pendik KPSS Kursları
 
Pendik KPSS Kursları
 
Pendik KPSS dershane
 
Pendik KPSS Kursları
 
Pendik KPSS Kursları
 
Pendik KPSS dersane
 
Pendik KPSS dershaneleri
 
Pendik KPSS Kursları
 
Pendik KPSS dershaneleri
 
 
.